Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да се запознаем

+8
slow_an_easy
stranger_
*LiLs*
lil_kris
.Viva La Vida.
nadito
Roni_Vengeance
Marissa
12 posters

 :: Free :: Free Zone

Go down

Да се запознаем Empty Да се запознаем

Писане  Marissa Нед Сеп 28, 2008 8:04 pm

Първа съм аз Smile
Здравейте,аз съм Гергана на 15 от Силистра,зодия лъв,тренирам джудо от 4 год. обичам музиката,Стефчо е моят идол Smile...Такам...ако някой се инт. от още..да пише ЛС Wink Laughing Very Happy cat
Marissa
Marissa
Admin

Брой мнения : 158
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Силистра

https://stefanlalchev.catsboard.com

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  Roni_Vengeance Нед Сеп 28, 2008 9:58 pm

Здравейте на всички..отново Wink

Аз съм Вероника(Вери,Рони...). Почти на 17 съм от Плевен. За тези от вас,които не ме познават аз съм едно малко(ниско) диво момиченце Smile


Стефан Лалчев е мой идол още от първият път,когато го видях.Вярвам в него и се радвам на успеха му.

Напред и нагоре! Smile


И все пак да кажа нещо за себе си..от мен да мине Smile
Обичам да слушам музика,ама много обичам! Вманиачена съм на тема Naruto and South Park...банално,но пък супер забавни о отпускащо. Китари..китаристи..леле и на тях много се кефя(особено на китаристите)
Обичам да излизам с приятели и да се лигавя от време на време,въпреки че вече съм стара кака и не ми отива много много на години. Не обичам да говоря за себе си и да се описвам,малко трудно е,а и не занм как ще изглежда отстрани. Имам наполовина червена на половина руса коса,ама скоро ще си оставя само русото и червеното ще го махна. Искам флеш,ама нашите ще предпочетат да ме убият, от колкото да ми разрешат да си направя..родители..какво друго...аааа,училище...ами скука е там. Класа е глупав,но пък от другите има и пичове и си правим кефа. Мисълта ми хвърчи в различни посоки...леле,тя е една мисъл.... Smile Тренирала съм волейбол,хокей и айкидо,а сега пък искам да ставам и джъмпърка(Рил,не ме убивай,моля те..ама много ме кефи този спорт) SmileСлед няколко месеца почвам да се готвя за матури и изпити. Ще кандидатствам най-вероятно право или психология в Софийския Smile
Ами това за сега..винаги мога да натисна едит и да променя неща...лек ден Smile


Последната промяна е направена от Roni_Vengeance на Вто Сеп 30, 2008 11:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Roni_Vengeance
Roni_Vengeance

Брой мнения : 128
Join date : 28.09.2008
Age : 32
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  nadito Нед Сеп 28, 2008 10:32 pm

Ми аз съм Надежда ( Надя, Надето) сестра съм на Герито Laughing Laughing Laughing Laughing Ам на 16 съм ; тренирам джудо вече 4 година! Зодия дева съм ... това за сега Laughing
nadito
nadito

Брой мнения : 8
Join date : 28.09.2008
Age : 31
Местожителство : Silistra

http://www.impulse.bg/nadity92

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  .Viva La Vida. Пон Сеп 29, 2008 7:16 pm

Здравейте! Wink

Името ми е Габриела( ще взема да си го харесам, най-накрая).
Годинките : 16 (*кхъм* добре де, скоро )
Висока(прилично), къдрева коса (колкото повече), слаба (що - годе) Lmao И не, не си търсим мъжко. Cool
Предупреждавам : Говоря много, казвам неща на които не трябва да се обръща внимание, но казвам и неща които са важни. Рязка съм, с лош нрав, ноо *мамка му* с мило и добро сърце. Very Happy

А, даа, и живея в Силистра. Wink

Не съм случайно тук, харесвам Стефан отдавна и вече колко ..2-3 гАдинки фенче, yeah motherfucker. =]
.Viva La Vida.
.Viva La Vida.

Брой мнения : 113
Join date : 29.09.2008
Age : 31
Местожителство : Силистра =]

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  lil_kris Вто Сеп 30, 2008 6:50 pm

Казвам се Кристина ( крис, лил крис абе както искате ми викайте Very Happy ) живея в Бургас най-хубавия град според мен ест нали Стефчо е от там (wasntme) Моята страст са танците ,танцувам в една школа по хип-хоп в Бургас една от най-добрите в България на 16 годинки съм и съм фенче на Стефчо още от както го зарнах той е единстивен за мен ... ам друго (think)..а да по принцип слушам почти всичко но най-вече хип-хоп ..хмм..ако нещо ви интересува питайте с радост ще ви отговоря ... аиде чао за сега Very Happy
lil_kris
lil_kris

Брой мнения : 10
Join date : 30.09.2008
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  *LiLs* Вто Сеп 30, 2008 8:43 pm

Казвем се Лили от София.
На 16 год., овенче ;P
Тренирам плуване... ам...обичам да слушам музика,да се размотавам навън с приятели, др. нз засега това.
Аа да, и Стефан е №1! Very Happy
*LiLs*
*LiLs*

Брой мнения : 66
Join date : 30.09.2008
Age : 32
Местожителство : София

http://www.myspace.com/lility

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  stranger_ Сря Окт 01, 2008 11:14 am

Ха....еми, аз съм Диана, на 12 от Бургас и не ме бива много в опсианията, но кво да ви кажа, Стефчо е най-великият, ама тва всички го знаят :D Пея в група Точно време, която най-яката група, освен това съм тренирала 4 години художествена гимнастика. Радвам се, че познавам много стойностни хора, на които мога да разчитам. И всеки ден като се събудя изпитвам някакво удовлетворение,че съм тази, която съм. Абе, my life rox <3
Ха, мерси.
stranger_
stranger_

Брой мнения : 33
Join date : 30.09.2008
Местожителство : ByRgAs

http://www.myspace.com/d1d1ty

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  slow_an_easy Сря Окт 01, 2008 1:14 pm

Така първо малко оффтопик: Рони,нямам намерение да ти нося цвета в болницата,още повече карамфили на някои други места (недай си боже.) Very Happy

та така.Here I Go Again.

Хеви метъл,копелетаа,ко стаа Very Happy таа аз съм Рил (не,няма да си кажа цялото име).На 15 (почти),от Пловдив,но живея в Плевен rendeer така,не знам защо сложих емотиконата,просто ме кефи Very Happy Учаааа в ЕГ (ако тва мойто се нарича учене..мойто си е помнене от часа и не отваряне на тетрадка у нас Very Happy ) с първи език френски,втори английски.Ии да,обичам химия ^_^
Тренирам всяка събота Масово Изпростяване с фрs Very Happy Мдам,хобито ми е да върша простотии Very Happy И да си дрънкам на китарата Very Happy И да слушам музика Very Happy И да рисувам,и да пиша,и да пея Very Happy Всестранно развита личност съм Very Happy
Супер много си обичам приятелите ^_^
Попринцип съм добър човек,ама понякога съм много злобна и гадна и не ви блазя ако ме ядосате Very Happy
Мразя комерсаджийски глупости и бози.
Мразя Токио Хотел.
Мразя турци,евреи,негри,японци и по голямата част от американското население,помаци и македонци Very Happy И не,не съм расистка (rofl) lol!
Понякога ме избива на агресия..това сега няма да го коментирам,аз съм едно добро и послушно дете Rolling Eyes
А,да,мили хора,НЕ СЕ ВЛЮБВАЙТЕ. Не ви тряят такива изгъзици Smile
Нямам намерение да се прехласвам по Стефан,отдавна съм го надживяла тва "о,той е толкова сладък,толкова му е яка косата,толкова яко пее,страхотен е,чудесен е,най добрия,най великия,давай Стефчооооооооооо" Suspect Излишно е.Щом съм тук,значи съм му фенка и подобни неща са излишни.Тъпо е,бебешко е.Точка.
Мисля че достатъчно ви надух главите вече.
Ае,домати,have a nice day.
И си пуснете яко жица ;]
slow_an_easy
slow_an_easy

Брой мнения : 101
Join date : 29.09.2008
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  TrendyToOo Пет Окт 03, 2008 12:00 pm

Казвам се Стефани и съм от Костенец.Зодия скорпион съм.Все още съм на 13 Sad но съм родена през 1994 значи таз година ноември месец навършвам 14.Любимият ми изпълнител е Дейвид Гуетта. фенка и то заклета на Леонардо ди Каприо и Джони Деп.от българските поп звезди любимецът ми това е СТЕФАН ....ако искате може да ми оставяте съобщения тук ако искате пък ме намерете в skype gazarka7 geek
TrendyToOo
TrendyToOo

Брой мнения : 61
Join date : 02.10.2008
Age : 29
Местожителство : Костенец

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  DIESEL Съб Окт 04, 2008 3:21 pm

Амм Здравейте!
Казвам се Йордан и съм на 17 годин, живея в Силистра, зодия скорпион...ем за сега толкова, ако някой иска да знаеш нещо, да пита! Smile
DIESEL
DIESEL

Брой мнения : 47
Join date : 29.09.2008
Age : 33
Местожителство : Силистра

http://www.quizmypeople.com/?id=121362438

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  freestyler Вто Окт 07, 2008 10:40 pm

Здравейте Wink Аз съм Жоро от Бургас. На 15 години съм и се занимавам със спорт, актьорско майсторство, музика и уча испански език. Обичам да чета, да пея, да пиша стихове и да забавлявам околните (никак не обичам хората край мен да скучаят). Мога да общувам на всякакви теми и да намирам общ език със всички. Не обичам алкохола, цигарите и леките момичета (доста съм моногамен Wink )

Който иска да се запознаем да ме потърси на скайп kaligula_93 ще ми е приятно Wink
freestyler
freestyler

Брой мнения : 18
Join date : 28.09.2008

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  Nothing's Impossible Съб Окт 18, 2008 10:05 am

Здравейте!
Аз съм Яна,на 14 от София.Водолейче съм.Имам си куче.Казва се Чарли и е голден редривър ии естествено мноого си го обичам Smile
Обичам да слушам музика,да си седя на компютъра,да чета,да зяпам телевизия,да се моткам с приятели и да си извеждам кучето на разходка...много е весело Very Happy Обичам и да уча езици.Нямам търпение догодина да почна испанския.Иначе досега учех немски.Имах само 6-ци,ама установих,че не мога и едно изречение да вържа като хората Laughing Ама като език страшно много ми харесва.Също харесвам българския,литературата и химията.
По принцип си падам малко лудичка,лигава и доста заблеяна.Много обичам и да говоря без спирка,ама винаги има кой да ме спре Laughing
Ми това е Smile
А,и след малко ще си туря снимки в Show me your face.
Nothing's Impossible
Nothing's Impossible

Брой мнения : 16
Join date : 16.10.2008
Age : 30

http://www.myspace.com/yana_stefanova

Върнете се в началото Go down

Да се запознаем Empty Re: Да се запознаем

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 :: Free :: Free Zone

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите